PLATFORMA ZE SZKOLENIAMI ONLINE
O OBYCIU W ŻYCIU I W PRACY

Wiele osób skupia się dziś na tym,
by „mieć“. My wierzymy, że równie
ważne jak „mieć“ jest „być“. I właśnie
na bycie zwracamy uwagę na tej platformie
na bycie tu i teraz
na bycie sobą, na obycie,

czyli umiejętność odpowiedniego
zachowania się w określonej sytuacji.

Czeka Państwa bliskich przyjęcie, organizacja ślubu, randka w restauracji, rozmowa kwalifikacyjna lub ważne spotkanie z klientem?

Tu można się dowiedzieć, jak świetnie wypaść w każdych okolicznościach, jak poczuć się pewnie i bezpiecznie,
jak sprawić, by inni nas polubili i nam zaufali.

W projekcie OBYCIA.PL udział biorą:

Kreacja graficzna:  Ivanna Androshulik
Animacje: Adam Nyk

Montaż szkoleń: Maciej Karnas
Fotografia: Piotr Szałański

Wojciech S. Wocław

twórca platformy Obycie.pl, odpowiedzialny za jej stronę merytoryczną. Zawodowy konferansjer, szkoleniowiec, założyciel Polskiej Szkoły Etykiety, mówca Agencji Powerspeech, partner zarządzający w Agencji Komunikacji ŻYCIE.

Występował w 10 krajach na 4 kontynentach. W 2017 roku jego nazwisko pojawiło się w „Rankingu najlepszych prowadzących“ magazynu PRESS. Nazywany ulubionym konferansjerem polskiego biznesu.

Mówi o sobie:

Pochodzę z małej miejscowości. W mojej rodzinie i w rodzinnych stronach nauczyłem się, na czym polega budowanie wspólnoty i jak budować własny indywidualizmu z szacunkiem do innych. Nie zdobyłem tam jednak wiedzy na temat tego, jak odnaleźć się w wielu sytuacjach, które z czasem stały się moją codziennością w życiu towarzyskim i zawodowym.

Maja Dylczyk

dyrektor zarządzająca w Agencji Komunikacji ŻYCIE.

Od piętnastu lat zajmuje się współtworzeniem rodzinnej firmy eventowej. W tym czasie powiększyła zakres działania firmy i stworzyła nowe działy związane ze świadczeniem usług strategicznych i komunikacyjnych. W ciągu piętnastu lat swojej pracy zawodowej wyprodukowała ponad 700 wydarzeń, m.in. gal i bankietów biznesowych, konferencji, wyjazdów integracyjnych dla firm, eventów w obiektach handlowych.

Mówi o sobie:

Swoją drogę zawodową rozpoczęłam na początku lat 2000-nych. Był to czas stabilizacji sukcesów gospodarczych polskich firm oraz rozkwitu firm międzynarodowych w Polsce. Pracując dla największych, ale także dla tych małych firm zrozumiałam, że najważniejszym elementem dobrego życia w biznesie jest komunikacja, której wielu z nas nie poświęciło jeszcze wystarczającej ilości czasu i uwagi.

Artur Michalik

to doświadczony filmowiec, związany z branżą produkcji filmowej od ponad 15 lat. Studiował polonistykę oraz filmoznawstwo.

Przez ten czas zrealizował setki projektów dla telewizji, świata biznesu polskiego i międzynarodowego oraz dla artystów. Jest także autorem własnych filmów krótkometrażowych, które zostały nagrodzone na wielu festiwalach.

Mówi o sobie:

Na studiach pisałam pracę licencjacką o popkulturze w literaturze. W poszukiwaniu inspiracji rozmawiałem z wieloma osobami. Jeden z moich kolegów opowiedział mi wtedy o swoim koledze z roku, który napisał licencjat na temat ironii. Wkrótce nas poznał. Tym kolegą mojego kolegi był Wojtek Wocław.

Opinie