Artur Michalik

to doświadczony filmowiec, związany z branżą produkcji filmowej od ponad 15 lat. Studiował polonistykę oraz filmoznawstwo.

Przez ten czas zrealizował setki projektów dla telewizji, świata biznesu polskiego i międzynarodowego oraz dla artystów. Jest także autorem własnych filmów krótkometrażowych, które zostały nagrodzone na wielu festiwalach (m.in. w Krakowie, Belgradzie i Londynie).

Specjalizacją Artura jest tworzenie profesjonalnych projektów filmowych, które oddają wizję firm, dla których pracuje, w sposób nowoczesny, nieszablonowy i twórczy.

Jest partnerem kreatywnym Agencji Komunikacji Życie i Platformy OBYCIE.PL.

Pracuje jako autor zdjęć, operator, scenarzysta i reżyser.

Mówi o sobie:

Na studiach pisałam pracę licencjacką o popkulturze w literaturze. W poszukiwaniu inspiracji rozmawiałem z wieloma osobami. Jeden z moich kolegów opowiedział mi wtedy o swoim koledze z roku, który napisał licencjat na temat ironii. Wkrótce nas poznał. Tym kolegą mojego kolegi był Wojtek Wocław.

Długo rozmawialiśmy, nie tylko o literaturze. Szybko odkryliśmy, że obaj uwielbiamy Sylvestra Stalone’a i film „Kobra“. Do dziś zresztą, kiedy się spotykamy wymieniamy cytaty z tego filmu i odgrywamy sceny.
Po jakimś czasie okazało się, że często pracujemy przy tych samych projektach. Przez tę parę lat pracowaliśmy na planach dziesiątek eventów, które wspólnie realizowaliśmy.

Pięć lat temu zaczęliśmy ścisłą współpracę, tworząc scenariusze filmów dla klientów. Zrobiliśmy fajne produkcje filmowe. Dobrze nam się współpracowało, ale to nie są wszystkie powody, dla których zaangażowałem się w portal OBYCIE.PL.

Wojtek jest facetem z wartościami i przez te wszystkie lata widziałem, że jest spójny w swoich wartościach. Nie ściemnia. Jest prawdziwy. To najważniejszy powód dla którego tu dziś jestem.

Opinie

Menu