aktywne

Umowy w obrocie gospodarczym

Profesjonaliści na co dzień mają do czynienia z umowami. Z jednej strony je czytają i podpisują, z drugiej — piszą lub zlecają do napisania prawnikom. Dzięki szkoleniu zdobędą Państwo wiedzę…
Czytaj dalej

Reklamacje w obrocie handlowym

Choć to szkolenie kierujemy przede wszystkim do osób, które zajmują się rozpatrywaniem reklamacji, to jesteśmy przekonani, że w równym stopniu skorzystają z niego konsumenci, którzy chcieliby zwiększyć świadomość swoich praw.
Czytaj dalej

Ochrona danych osobowych (RODO)

Od wprowadzenia unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych zdążyło już narosnąć dużo mitów. Szkolenie stanowi znakomite wprowadzenie w temat. Wyjaśnia, czym właściwie są dane osobowe i jak je prawidłowo chronić…
Czytaj dalej

Zarządzanie sobą w czasie

Dla każdego z nas czas jest bardzo cenny. Wiele osób odnosi tymczasem wrażenie, że we współczesnym świecie ma coraz mniej czasu. Co chwila ktoś czegoś od nas oczekuje.
Czytaj dalej

Wystąpienia publiczne

Występowanie przed innymi ludźmi u wielu osób budzi strach i to większy niż przed robactwem, problemami finansowymi, a nawet śmiercią!
Czytaj dalej

Nowa praca. Jak dobrze wypaść?

Nowa praca to nowe sytuacje, ludzie i otoczenie. Jeśli w dodatku to debiut na polu zawodowym, nie mamy żadnych doświadczeń, które mogłyby stanowić dla nas jakiś punkt wyjścia.
Czytaj dalej